Wies Dijital Hosting Paketleri

Web sitenizi dijital dünyaya taşımak için en önemli adım şık ve göz alıcı aynı zamanda uygun maliyetli bir web sitesidir. Web sitenizi oluşturabilmek için de en önemli gereklilik hızlı ve uygun fiyatlı bir web hosting’dir. Wies dijital‘in uygun maliyetli hosting paketleri ile çevrimiçi varlığınızı güçlendirin. Görünürlüğünüzü ve organik trafiğinizi artırın. Kesinti, yavaşlama veya diğer sorunlarla uğraşmadan işinize odaklanın ve geriye kalan herşeyi bize bırakın.

Hosting Paketlerimizde Özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde donatılmış çeşitli ve profesyonel hosting paketleri sunuyoruz. Hosting paketlerimiz, teknik ve kullanım açısından kolay ve kullanıcı araçlar içerir. Çevrimiçi varlığınızı geliştirmek ve hedef kitlenizle etkili bir şekilde etkileşime geçmek için paket seçeneklerimiz arasından seçim yapın. İhtiyaçlarınızı görüşmek ve web hosting gerekliliklerinizi bir sonraki seviyeye taşımak için bugün bizimle iletişime geçin.

HOSTİNG PAKETLERİ

Kurumsal web sitesi işletme kimliği, güvenilirliği ve bilinirliği açısından çok önemli bir konudur. İşletmenizi, işinizi veya topluluğunuzu dijital dünyaya taşımak için en önemli adım şık ve göz alıcı aynı zamanda uygun maliyetli bir web sitesidir. Web sitenini yayımlayabilmek için ilk adım da bir web hosting’dir.  Wies dijital‘in uygun maliyetli web tasarım paketleri ile birlikte veya yalnızca hosting paketlerimizi seçerek bu adımı bizimle atmaya ne dersiniz ? Aşağıdaki paketlerimizden size en uygun paketi seçerek başlayalım. Ürünler hakkında yeterli bilginiz yoksa iletişim menümüzden bizimle iletişime geçerek uzman ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

BAŞLANGIÇ HOSTİNG PAKETLERİ

PROFESYONEL HOSTİNG PAKETLERİ

WİES DİJİTAL

Wies dijital’in uygun maliyetli hosting paketleri ile birlikte ışık hızında hosting hizmetlerinden faydalanacaksınız. Ayrıca web tasarım hizmeti satın almak için paketlerimize göz atabilir veya bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Wies dijital’in kurumsal e-posta, grafik tasarım, tanıtım filmi jenerik gibi medya içerikleri hizmetleri ile başka hiç bir yere gitmeden, web sitenizin ve işletmenizin tüm ihtiyaçlarını tek bir yerden çözümleyebilirsiniz.

Hosting, hosting paketleri, web hosting, web tasarım, tasarım, tasarı
Hosting Paketleri

Adres: Tuzpazarı mah ürün cd. 317/104 Osmangazi/Bursa

  • Tel: 0850 307 7316
  • Mobil: 0541 452 3841

C panel & Antivirüs Koruması

En güvenilir web site yönetimi panellerinden biri olan cPanel ile web sitenizi kolayca yönetin. Kullanımı kolay yönetici paneli ile web sitenize tamamen hakim olun.

İstenmeyen e-posta, kimlik avı ve her türlü kötü niyetli ek dahil olmak üzere bilinen ve bilinmeyen tehditleri hızlıca tespit ederek web sitenizi kötü amaçlı kişilere karşı koruyun.

Kesintisiz Yüksek Performans

LiteSpeed; performans, güvenlik veya uyumluluktan ödün vermeden web sitenizi korur. Web sitenizin maksimum kapasitesini ikiye katlayarak daha hızlı bir web sitesi elde etmenizi sağlar.

Son derece özelleştirilebilir ön bellekleme hizmeti ile web sitenizi daha önce ziyaret etmiş olan müşterilerinize daha hızlı bir deneyim sunun.