HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

Wiesdigital, çağın hızına ve yeniliklere uygun hosting, web tasarım, logo tasarımı, tanıtım filmi başta olmak üzere kurumsal ve kişisel daha birçok dijital isteklere cevap verebilen müşteri odaklı bir medya ajansıdır.

wies dijital, wiesdijital, wiesdigital, wies digital

Neler yapıyoruz ?

Wies Dijital Ekibi olarak, dijital dünyadaki yenilikleri takip ederek, tüm cihazlar ile uyumlu çalışan ve kullanıcı isteklerini ön planda tutan, kullanıcı dostu modern web siteleri, logo , jenerik ve diğer görsel tasarımları hazırlıyoruz.

Adres: Tuzpazarı mah ürün cd. 317/104 Osmangazi/Bursa

  • Tel: 0850 307 7316
  • Mobil: 0541 452 3841

C panel & Antivirüs Koruması

En güvenilir web site yönetimi panellerinden biri olan cPanel ile web sitenizi kolayca yönetin. Kullanımı kolay yönetici paneli ile web sitenize tamamen hakim olun.

İstenmeyen e-posta, kimlik avı ve her türlü kötü niyetli ek dahil olmak üzere bilinen ve bilinmeyen tehditleri hızlıca tespit ederek web sitenizi kötü amaçlı kişilere karşı koruyun.

Kesintisiz Yüksek Performans

LiteSpeed; performans, güvenlik veya uyumluluktan ödün vermeden web sitenizi korur. Web sitenizin maksimum kapasitesini ikiye katlayarak daha hızlı bir web sitesi elde etmenizi sağlar.

Son derece özelleştirilebilir ön bellekleme hizmeti ile web sitenizi daha önce ziyaret etmiş olan müşterilerinize daha hızlı bir deneyim sunun.